باز کردن 4000 پوند کمک هزینه بازاریابی و توسعه وب سایت Consett – مجله Consett


کسب‌وکارها در Consett و Durham اکنون فرصتی باورنکردنی برای بهبود عملیات خود و افزایش رشد با کمک خدمات Firefly New Media UK دارند.
کسب و کارهای محلی در Consett و Durham اکنون می توانند تا 4000 پوند کمک هزینه دریافت کنند تا استراتژی های بازاریابی و توسعه وب سایت خود را با Firefly New Media UK بهبود بخشند.

کسب‌وکارها در Consett و Durham اکنون فرصتی باورنکردنی برای بهبود فعالیت‌های خود و افزایش رشد با کمک خدمات Firefly New Media UK دارند. کسب و کارهای محلی اکنون به بودجه ای دسترسی دارند که 40 درصد از هزینه های پروژه را پوشش می دهد و به آنها امکان می دهد از تخصص تخصصی و راه حل های نوآورانه بهره مند شوند.

بهبود فرصت های تجاری

این کمک‌ها برای جبران هزینه جذب کارشناسان خارجی که دانش و مهارت‌های تخصصی را برای رفع نیازهای حیاتی کسب‌وکار به ارمغان می‌آورند، طراحی شده‌اند. بودجه همچنین می تواند به سمت خرید نرم افزار و تجهیزات کوچک مربوط به بهبود بهره وری، کاهش کربن یا رشد کسب و کار پس از بررسی سلامت دیجیتال، ممیزی انرژی یا طرح بهبود عملکرد اختصاص یابد.

خدمات Firefly واجد شرایط تامین مالی هستند

کسب و کارهای محلی می توانند از طیف وسیعی از خدمات ارائه شده توسط Firefly New Media انگلستان بهره مند شوند، از جمله:

توسعه وب و اپلیکیشن
Firefly خدمات کامل توسعه وب و برنامه را برای تقویت حضور آنلاین شما ارائه می دهد. تیم آنها تضمین می کند که وب سایت شما چیزی بیش از یک بروشور آنلاین است – به یک دارایی حیاتی برای جذب مشتری تبدیل می شود.

راه حل های تجارت الکترونیک
با راه‌حل‌های تجارت الکترونیک Firefly، کسب‌وکارها می‌توانند ویترین‌های دیجیتالی ایجاد کنند که به همان اندازه فروشگاه‌های فیزیکی از مشتریان استقبال می‌کنند. تخصص آنها در بهینه سازی مکالمه تضمین می کند که فروش آنلاین می تواند افزایش یابد.

سیستم های مدیریت محتوا (CMS)
راه حل های کاربرپسند CMS Firefly مدیریت محتوای وب سایت شما را آسان می کند و به شما این امکان را می دهد که به روز رسانی کنید و محتوای جدید را یکپارچه اضافه کنید.

بهینه سازی تجربه کاربری
Firefly بر هر مرحله از سفر دیجیتالی مشتری، از فرود در سایت تا خرید، تمرکز دارد. آنها تجربه ای روان و شهودی را تضمین می کنند که باعث بازگشت مشتریان می شود.

آموزش تصویری
مشتریان Firefly می توانند از ویدیوهای آموزشی ساده انگلیسی بهره مند شوند که به آنها قدرت می دهد تا حضور آنلاین خود را با اطمینان مدیریت کنند.

نگهداری وب سایت
Firefly امنیت و پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می دهد تا وب سایت شما را ایمن و روان نگه دارد و آرامش خاطر و قابلیت اطمینان عملیاتی را فراهم می کند.

بازاریابی و رسانه های اجتماعی
استراتژی‌های بازاریابی Firefly به گونه‌ای طراحی شده است که به کسب‌وکارها کمک کند هوشمندتر کار کنند. تیم متخصص آنها همه چیز را از تولید محتوا گرفته تا بازاریابی ایمیلی و تبلیغات پولی انجام می دهد و از پشتیبانی سرتاسری برای همه نیازهای بازاریابی شما اطمینان می دهد.

جزئیات اعطا

کمک های مالی بین 1000 تا 10000 پوند با نرخ مداخله ثابت 40 درصد در دسترس است. هدف این کمک ها ایجاد نتایج قابل اندازه گیری از جمله ایجاد شغل، بهبود بهره وری و کربن زدایی در شهرستان دورهام است.

فرآیند آرامش 3 مرحله ای آسان

  1. کاربرد: یک فرم واضح با سوالات مربوط به کسب و کار پر کنید و درخواست خود را ارسال کنید.
  2. ارزیابی: درخواست شما بررسی می شود و نتیجه به شما اطلاع داده می شود.
  3. تصویب: پس از تایید، Firefly پروژه را برای بهبود کسب و کار شما آغاز خواهد کرد.

سفر خود را از امروز آغاز کنید

کسب‌وکارها در Consett و Durham تشویق می‌شوند از این فرصت برای بهبود عملکرد خود با حمایت Firefly New Media UK و کمک مالی موجود استفاده کنند. برای شروع، یک تماس استراتژی رایگان با یکی از اعضای تیم Firefly مستقر در بریتانیا برنامه ریزی کنید تا در مورد نیازها و رشد آینده خود صحبت کنید.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 01207 438 292 و اولین قدم را در جهت بازگشایی پتانسیل کسب و کار خود بردارید.دیدگاهتان را بنویسید