Romeo's Gun Live in the marquee, Shotley Bridge Cricket Club – مجله Consett


Romeo's Gun Live در Marquee, Shotley Bridge Cricket Club
Romeo's Gun Live در Marquee, Shotley Bridge Cricket Club

با اسلحه شگفت انگیز “رومئو” برای یک عصر تابستانی فراموش نشدنی آماده شوید!

این گروه با استعداد آماده است تا با اجرای پر انرژی خود، فضایی خارق العاده و مجموعه ای شگفت انگیز از آهنگ ها را به ارمغان بیاورد تا شما را در تمام طول شب سرگرم کند.

🎫 بلیط های خود را همین حالا تهیه کنید! 🎫

بلیت‌ها فقط با قیمت 5 پوند در دسترس هستند، بنابراین فرصت تماشای زنده این گروه فوق‌العاده را از دست ندهید.
بلیط های خود را قبل از فروخته شدن سریع بگیرید!

🎪 جزئیات رویداد 🎪

تاریخ: شنبه 20 تیر
محل: چادر
زمان: روی صحنه از ساعت 21:00

🌟 آنچه مردم می گویند 🌟

Romeo's Pistol نقدهای مثبتی را از اجرای خود در رویدادهای مختلف دریافت کرده است.

این چیزی است که طرفداران پیستول رومئو در فیس بوک می گویند:

  • دبورا تی: “یک گروه شگفت انگیز با یک کارنامه عالی. من آنها را در یک عروسی شنیدم و نتوانستم به اندازه کافی آنها را توصیه کنم. پیست رقص همیشه شلوغ بود و به همه خوش گذشت. اگر می خواهید یک گروه موسیقی در عروسی خود داشته باشید، دیگر به دنبال آن نباشید. خارق العاده!!!”
  • کیت جی: “این بچه ها در جشن عروسی ما در آخر هفته بازی کردند و کاملاً شگفت انگیز بودند! گروه واقعاً خوبی از بچه ها و همه در مورد اینکه چقدر خوب بودند نظر دادند. جو عالی بود و همه را وادار به رقصیدن کردند!»
  • یاسمین اچ: «این بچه ها چند هفته پیش در عروسی من بازی کردند و خیلی خوب بودند. به ما اجازه داد تا لیست مجموعه را مطابق میل خود تنظیم کنیم، گروه دوست داشتنی از پسران واقعاً دوستانه و همه مهمانان ما تمام شب نام آنها را می پرسیدند.'
  • کارملا اف: “من در بل بل می زدم، آنها را دوست داشتم و آنها موسیقی مناسبی را برای فضا پخش می کنند.”
  • دایان دی: “گروه بزرگ آنها را در هوگارت دیدند.”
  • گیل دی: “گروه بزرگ، ما آنها را دو سه بار در سال رزرو می کنیم، آنها همیشه یک شب عالی را فراهم می کنند و هرگز مسافرخانه Ox را ناامید نمی کنند.”
  • استیون دبلیو: “شب عالی با Romeo's Pistols در روز شنبه در کلی، بهترین گروهی را که من در آنجا دیده ام تحویل می دهد، نمی توانم منتظر بازگشت آنها باشم.”
  • شارون ام: “یک گروه برجسته، این سه نفر از نوازنده اصلی گیتاریست و خواننده، نوازنده بیس و درامر عالی بودند، قطعاً به سمت چیزهای بزرگتر می روند. با وجود اینکه آنها کاور بودند، اما پیچ و تاب منحصر به فرد خود را روی آهنگ ها گذاشتند و آنها را به روز کردند. آنها باید پادشاه توتس را بازی کنند.”
  • هلن دبلیو: “گروه فوق العاده در عروسی دخترم، به شدت توصیه می شود.”
  • اسلون تی: “همه در مورد اینکه چقدر باهوشی نظر می دهند! خیلی ممنون که عروسی من را به یک جشن واقعی تبدیل کردید!! نمی توانم شما را به اندازه کافی توصیه کنم!! 🤩”

⚔️ نحوه تهیه بلیط ⚔️

برای خرید بلیط خود با Matty Golightly تماس بگیرید.

📞 تلفن: 07976 909535

🔥 آن را از دست ندهید! 🔥

این فرصتی است برای لذت بردن از یک شب تماشایی از موسیقی زنده. Romeo's Pistol به خاطر اجراهای پرانرژی و ست لیست های چشمگیر خود با آهنگ های گروه های افسانه ای مانند The Jam، Oasis، The Stone Roses، The Killers، Arctic Monkeys، Blur، The Human League، Stereophonics، Sam Fender، Fleetwood Mac، The Beatles شناخته می شود. ، Erasure ، U2 و The Rolling Stones.

حتما بلیط های خود را زودتر تهیه کنید و برای شبی پر از موسیقی شگفت انگیز و خاطرات فراموش نشدنی به ما بپیوندید. آنجا میبینمت!


کمک های مالی برای کسب و کار Consettدیدگاهتان را بنویسید